Download Cała strona

Aktualnie online

Gości online: 1

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 60,384
Najnowszy użytkownik: sztos kotek

Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Losowa fotografia

Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

PHP-Fusion v7.01 w polskiej wersji już jest dostępne!

jantom dnia 12 sierpnia 2010 14:00:00 · 1 komentarz · 2959 czytań ·Drukuj · Facebook · Wykop · Gwar

Aktualności Od dzisiaj, po kilkunastodniowym opóźnieniu, za które bardzo przepraszamy, w naszym dziale download jest dostępna polska edycja PHP-Fusion v7.01. Jest ona uzupełniona o poprawki błędów zgłoszonych w dniu premiery. Mamy też inne nowiny. Wzięliśmy pod uwagę Wasze sugestie i wracamy do uproszczonego rozpowszechniania PHP-Fusion - od teraz obie wersje językowe, PL i PL UTF-8 będą dostępne w jednej paczce PL. Nowi użytkownicy wersję językową będą wybierać dopiero podczas instalacji, a nie jak było w przypadku serii v7.00.xx, przy pobieraniu. Mamy nadzieję, że obecne rozwiązanie wszystkim przypadnie do gustu.

Użytkowników już korzystających z najnowszej edycji PHP-Fusion zapraszamy do odwiedzenia naszego projektu działającego w ramach serwisu Launchpad, gdzie można pobrać same pliki językowe.

Jeszcze raz przepraszamy za kilkunastodniowe opóźnienie, spowodowane sezonem wakacyjnym. Zapraszamy do naszego działu download i korzystania z udostępnionej tam najnowszej wersji PHP-Fusion!

Pobierz PHP-Fusion v7.01 PL (2.35MB)

PHP-Fusion v7.00.07

jantom dnia 12 stycznia 2010 20:04:29 · 2 komentarze · 4039 czytań ·Drukuj · Facebook · Wykop · Gwar

Aktualności Pojawiła się nowa wersja PHP-Fusion, oznaczona numerem 7.00.07. Jej zadaniem jest usunięcie zauważonych błędów, w tym tych spowodowanych poprzednią aktualizacją. Pozbyto się również błędu "roku 2010" - od teraz można planować newsy na dalsze lata.

Pliki do pobrania:

PHP-Fusion v7.00.06

jantom dnia 01 grudnia 2009 13:10:07 · Czytaj więcej · 0 komentarzy · 5509 czytań ·Drukuj · Facebook · Wykop · Gwar

Aktualności Pojawiła się nowa wersja PHP-Fusion v7. Znajdziemy w niej poprawki zgłoszonych przez użytkowników błędów oraz usprawnienia związane ze zmianami wprowadzonymi w PHP 5.3. W Laboratorium MOD-ułów znajdziecie zaktualizowane paczki zarówno dla kodowania ISO i UTF-8, uzupełnione o polskie pliki językowe.

Pliki do pobrania:

PHP-Fusion v6.01.19 - aktualizacja dla PHP-Fusion v6.01.18

jantom dnia 28 listopada 2009 21:03:31 · 0 komentarzy · 3757 czytań ·Drukuj · Facebook · Wykop · Gwar

Bezpieczeństwo DevTeam opublikował łatkę zabezpieczającą przed poważną luką umożliwiającą wstrzyknięcie kodu MySQL w ostatniej wersji PHP-Fusion v6. PHP-Fusion v7 jest lepiej zabezpieczone i niniejszy błąd go nie dotyczy. Nowa paczka zawiera już poprawione pliki, o potrzebnych zmianach można przeczytać na Głównym Supporcie, jak i też zapoznać się z ostatnimi zmianami na SVN (rewizja 1420).

Aktualizacja jak zwykle polega na wgraniu rozpakowanego archiwum do katalogu, w którym trzymamy PHP-Fusion, a następnie na przejściu do Panelu administracyjnego -->Zarządzania stroną --> Aktualizacja oraz postępowaniu zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie.

PHP-Fusion v6 nie jest już rozwijane i proponujemy wszystkim korzystającym z PHP-Fusion v6 aktualizację do jego najnowszej wersji m.in. z powodu lepszych zabezpieczeń oraz dodatkowych elementów.

Pliki do pobrania:


Aktualizacja (29 XI 2009): Do pełnej paczki wkradł się błąd, w wyniku którego był dostarczona stara wersja pliku member_poll_panel.php. Wszystkie osoby, które ją pobrały prosimy o wgranie na serwer zawartości paczki aktualizacyjnej.

PHP-Fusion v7.00.05

jantom dnia 13 stycznia 2009 14:59:29 · Czytaj więcej · 0 komentarzy · 5868 czytań ·Drukuj · Facebook · Wykop · Gwar

Aktualności DevTeam ogłosił dostępność nowej aktualizacji dla PHP-Fusion v7, zgodnej z ostatnią rewizją SVN (1091).
Co w niej możemy znaleźć? Primo: 2 ważne łatki likwidujące podatność na atak XSS. Secundo: poprawki zgłoszonych już błędów oraz drobne usprawnienia. Większość zmian była już dostępna poprzez SVN oraz późniejszych paczkach instalacyjnych. Jednakże część plików nie została dodana do wcześniejszych aktualizacji – pełną listę zmian można zobaczyć w rozszerzonej części newsa.
Warto też zauważyć, że na początku numeru podwersji pojawiło się '0' – zostało ono dodane dla zgodności w numerowaniu wersji w przyszłości.
Skoro wszystko na temat aktualizacji jest wiadome, to pozostaje pobrać paczki aktualizacyjne dla swojej wersji PHP-Fusion, zalogować się jako Główny Administrator oraz przejść do sekcji Aktualizacja w Panelu Administratora.

Pliki do pobrania:
PHP-Fusion v7.00.05 - UPDATE! (tylko dla v7.00.4)
PHP-Fusion v7.00.05 Core PL
PHP-Fusion v7.00.05 Core PL UTF-8

Copyright © 2005-2015 Ekipa PHP-Fusion.pl