Download Cała strona

Aktualnie online

Gości online: 2

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 60,376
Najnowszy użytkownik: Testujacy

Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Losowa fotografia

Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Aktualizacja bezpieczeństwa dla PHP-Fusion v7

jantom dnia 11 listopad 2008 18:58:54 · 0 komentarzy · 3285 czytań ·Drukuj · Facebook · Wykop · Gwar

Bezpieczeństwo Digitanium: Dobra ludziska, jak wiecie, wczoraj zgłoszono lukę bezpieczeństwa. Ja i reszta dev teamu pracowaliśmy nad poprawką, która jest już dostępna dla v7. Mamy jeszcze do odkrycia błąd w v6, ale wierzymy, że może to nie jest zasługa jądra.

Użytkowniczki i użytkownicy v7, opublikowałem małą paczkę aktualizacyjną, wystarczy nadpisać jej zawartością istniejące pliki. Następnie przejść do Aktualizacji w Panelu administracyjnym i podążać za wskazówkami.

SVN i pełne paczki też zostały zaktualizowane.

PHP-Fusion 7.00.1 Update - tylko dla 7.00

Zakończenie prac związanych z aktualizacją Laboratorium

Pieka dnia 24 wrzesień 2008 22:10:28 · 0 komentarzy · 3227 czytań ·Drukuj · Facebook · Wykop · Gwar

Aktualności Jest mi niezmiernie miło poinformować Was, że od dzisiaj nasz Support MODs, zwany również Laboratorium pracuje na najnowszej wersji PHP-Fusion oznaczonej numerem 7. Przepraszamy za chwilowe niedogodności związane z naszymi pracami i mamy nadzieję, że teraz będzie się Wam jeszcze przyjemniej szukało i pobierało pliki z naszego downloadu.
Jednym z elementów, które zostały zmienione jest skórka, której pomysłodawcą i wykonawcą jest jantom, za co mu pięknie dziękujemy. Przy okazji pragnę również podziękować za pomoc Bartkowi (bartek124). Dzięki jego pracy mamy dostosowane kluczowe wtyczki i panele. W ostatnim czasie to właśnie on jest głównym zaopatrzeniowcem naszego downloadu, za co również Bartku wielkie dziękuję!

Przerwa w działaniu Laboratorium w związku z planowaną aktualizacją

Pieka dnia 24 wrzesień 2008 15:17:41 · 0 komentarzy · 3044 czytań ·Drukuj · Facebook · Wykop · Gwar

Aktualności W najbliższym czasie, począwszy od wieczora (po 18-tej) dnia dzisiejszego, czeka nas aktualizacja silnika Supportu MODs, co może spowodować nawet trzydniową przerwę w jego działaniu. Za utrudnienia z góry przepraszamy i liczymy na zrozumienie.
Obiecujemy, że postaramy się jak najszybciej przywrócić stronę do normalnego działania

Administracja Polskiego Oficjalnego Supportu MODs PHP-Fusion

PHP-Fusion Core 7 Edition Final wydany!

Pieka dnia 12 sierpień 2008 00:34:28 · 9 komentarzy · 8796 czytań ·Drukuj · Facebook · Wykop · Gwar

Oficjalne @Digitanium: W imieniu DEV Team mam przyjemność ogłosić oficjalne wydanie PHP-Fusion Core 7 Edition. Po prawie ośmiu miesiącach ciężkiej pracy mamy nadzieję, że wersja v7 przenosi PHP-Fusion w następny etap ewolucji. Nowe możliwości zawierają polepszenie bezpieczeństwa, bardziej intuicyjny silnik skórek, modułowe bbcode i pola użytkownika oraz wiele więcej. Aby obejrzeć więcej szczegółów odsyłamy do strony z porównaniem możliwości v6 i v7.

v7 może zostać zainstalowane jako świeża instalacja, lub też zostać aktualizowane z wersji v6.01. Prosimy o przeczytanie załączonych plików README przed instalacją lub aktualizacją. Informujemy, że MODy, INFUSIONy i THEMEy z v6 są NIEKOMPATYBILNE z v7 - musicie albo zaktualizować, albo usunąć takowe PRZED aktualizacją do v7.

Mimo, że staraliśmy się usunąć wszystkie błędy zgłoszone w trakcie wydań RC, oczywiście mogą znaleźć się inne. Jeżeli myślisz, że znalazłeś błąd, który wymaga uwagi DEV Team, prosimy o zgłoszenie go poprzez nasz nowy system Roadmap / Bugtracker.

Przy tej okazji chciałbym podziękować wszystkim za ich zaangażowanie i ciężką pracę.

Pobierz: PHP-Fusion v7 Core PL [2.6Mb]
Pobierz: PHP-Fusion v7 Core PL UTF-8 [2.6Mb]

PHP-Fusion v6.01.15

jantom dnia 21 kwiecień 2008 23:18:36 · 1 komentarz · 4322 czytań ·Drukuj · Facebook · Wykop · Gwar

Oficjalne PMM: Secunia zwróciła nam uwagę na możliwość wstrzyknięcia kodu SQL - skutkiem czego jest kolejna łatka. Pobrać aktualizację, nadpisać pliki oraz kliknąć "Aktualizuj" w Panelu Administracyjnym - to powinno być zrobione. Jak zwykle, jeśli korzystacie z wcześniejszych wersji 6.01.xx, musicie wgrać poprzednie aktualizacje przed zaaplikowaniem ostatniej łatki.
Paczki na Sourceforge i SVN również zostały zaktualizowane.

PHP-Fusion v6.01.15 Update tylko dla PHP-Fusion 6.01.14
PHP-Fusion v6.01.15

Mam wrażenie, że się powtarzam... [śmiech]

Po szczegóły wejdźcie na secunia.com.

Copyright © 2005-2015 Ekipa PHP-Fusion.pl